ÁTTEKINTÉS

Ne hagyja, hogy a hurutos köhögés tönkretegye a napját, csillapítsa köhögését és nyugtassa torkát a Wick GuaifenoMed termékkel. A bevonó technológiának köszönhetően azonnali nyugtató érzést hoz az égő toroknak és a gvajfenezin hatóanyag felszakítja a köhögését, mindezt kellemes mézes és gyömbéres ízben.

 

Wick GuaifenoMed 200 mg/15 ml méz és gyömbér ízű szirup 180 ml-es csomagolásban kapható.


Hatóanyag:
gvajfenezin


Termékkategória:
Vény nélkül kapható gyógyszer.


A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!


CSOMAGOLÁSI INFORMÁCIÓK

Adagolás és alkalmazás
Felnőttek és 14 év feletti serdülők: 200 mg gvajfenezint, vagyis 15 ml-t (egy adagolópohár a vonal szintjéig megtöltve) kell bevenni 4 óránként.
Naponta legfeljebb 6 adag vehető be.
A gvajfenezint nem szabad lefekvés előtt bevenni.


Alkalmazás előtt felrázandó.
A Wick GuaifenoMed 200 mg/15 ml méz és gyömbér ízű szirupot orvosi ellenőrzés nélkül a betegek legfeljebb 3-5 napig alkalmazhatják. Ha ez idő alatt nem történt lényeges javulás, és a beteg továbbra is nyákot köhög fel, vagy a köhögés tartósan fennmarad, orvoshoz kell fordulni, mert ez súlyosabb betegséget jelezhet.


A Wick GuaifenoMed szirup két hétnél hosszabb ideig nem alkalmazható.


Hatóanyag:
gvajfenezin


Termékkategória:
Vény nélkül kapható gyógyszer.


A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Az Ön termékértékelése

Ebben a mezőben kifejtheti vásárlói véleményét és leírhatja megjegyzéseit. A Wick® nem képviseli, illetve nem vállal felelősséget az itt leírt állítások vagy termékekre vonatkozó igények pontosságára, továbbá nem csatlakozik a jelen szakaszban kifejtett véleményekhez.

Overall Rating
Overall Rating
5/5 (1)
  • Érték
    rating blocks
    rating blocks on
    5/5
  • Minőség
    rating blocks
    rating blocks on
    5/5
0% Ajánlott